Tantryczna Słowianka

karty do czułej i wrażliwej siebie na bazie ćwiczeń jogi (gimnastyki) słowiańskiej kobiet

Wszystko jest kreacją.
Na ten moment są tu zdjęcia poglądowe.

Witaj Życieczyniąca!

WSPANIAŁE ŻYCIECZYNIĄCE, CZYLI RÓWNIEŻ TY KOBIETO, która może jest mamą, a może już babcią, a może nie masz (jeszcze) potomstwa. Może też czynisz (wspierasz) życie kogoś innego dzięki swojej pracy, trosce i współodczuwaniu. Na pewno jesteś wyjątkowa w swoim rodzaju, stąd swoje życie czynisz najlepszym jak na ten moment możesz i potrafisz. I pewnie w tak wielu jeszcze rolach, funkcjach i relacjach istniejesz i działasz, że co byś nie robiła, czynisz życie dla siebie bądź innych „jakimś”, np. piękniejszym, smacznym, zadbanym, zdrowszym, wolnym, emocjonującym, znośnym mniej lub bardziej, itp. itd.

Kwiatowe karty Tantryczna Słowianka służą do rozbudzania w łagodny sposób swojej kobiecej natury, sensualności i seksualności, transformowania przekonań mentalnych, uwalniania napięć mięśniowych i emocjonalnych spowodowanych społeczno-kulturowymi programami zachowań, czy wzorcami. Bazą do przemian i wzrostu w tym temacie są ćwiczenia jogi (gimnastyki) słowiańskiej kobiet oraz wspierająca ten proces „rozmowa/dialog” z wybranymi kwiatami, które od ponad dwóch lat „przychodzą” do mnie jako ważne w tym temacie.

Praca z kartami może być niezależna od słowiańskiej praktyki. Pomagają one odpowiedzieć między innymi na takie pytania jak: Jakie wzory kobiecości utrwaliły się w podświadomości? Jakie wspomnienia chowasz w pamięci słów, ciała i serca? Co blokuje w Tobie czucie przepływ życia? /komu oddajesz, gdzie inwestujesz swój czas i życiodajną energię?

 

ZAPRASZAM CIĘ Życieczyniąca do podzielenia się TWOIMI WRAŻENIAMI z kilku przykładów dobranych kwiatów i haseł (inspiracji do transformacji). Jakie są Twoje skojarzenia z danym kwiatem? A może podane zestawienie w jakiś sposób z Tobą rezonuje? Na początek udostępniam Tobie trzy przygotowane dialogi z kwiatami: Niezapominajki, Nasturcji i Hiacyntu (zobacz niżej na stronie). Napisz o tym wszystkim w formularzu dostępnym poniżej.

Poznaj kreatorów

Karty „Tantryczna Słowianka” to efekt poszukiwań tego co kobiece, łagodne, żywe oraz wypełnione pasją tworzenia. Doświadczenie życiowe i zawodowe też tu znajdziesz. Cały nasz zespół to kreatorzy, zawodowcy z sukcesami – kowale (i kowalki) własnego losu. Delektuj się tym co dla Ciebie stworzyliśmy i zrób swój pierwszy krok do bycia, bycia Tantryczną Słowianką.

Edyta Płaskonka-Pruszak

Kreatorka kwiecistych tekstów

Maja Żądło

Graficzka ponętnych ilustracji

Co zawierają karty?

Wersja graficzna to prezentacja ćwiczenia ze słowiańskiej gimnastyki dla kobiet, ale w kwietnej oprawie. Jest i inspiracja do każdego z ćwiczeń, jak i podszept od danego kwiatu.

Rozwinięciem jest przekaz w języku danego kwiata, ciekawostki o nim. Natomiast sercem kart są pytania, zadania, inspiracje, które mają wieść Ciebie ku przyjemności. Przyjemności odkrywania żeńskiej energii, bycia sensualną, cieszącą się życiem, swoimi talentami, zbalansowaną w swoim żeńskim i męskim aspekcie.

A co na odwrocie kart?

Zastanawiamy się nad rewersem kart. Co sądzisz o „Dąbince” na zdjęciu obok? Chcesz się podzielić własnym pomysłem? 

Dołożysz swoją cegiełkę do projektu?

To nie możliwe by tworzyć teksty i grafiki poza codzienną pracą bez pomocnych dłoni. 

Powstała już dedykowana strona z kursem online „Sensualna”.  W dostępnej na ten moment wersji kursu STANDARD możesz kupić m.in. dostęp do losowania wyselekcjonowanych tematycznie 15 kart w wersji cyfrowej.

Jeśli czujesz, że chcesz pomóc nam swoim zaangażowaniem i/lub finansowo, by całość się wydarzyła – udostępnij informację swoim znajomym i przyjaciółkom. 

PRZEDSPRZEDAŻY moich autorskich kwietnych kart Tantryczna Słowianka do ćwiczenia sensualności (na bazie jogi/gimnastyki słowiańskiej kobiet) w wersji materialnej – do dotykania, do oglądania, do ćwiczenia wszędzie tam, gdzie chcesz być offline – już jest otwarta. Potrwa do 8 grudnia 2023 r. Więcej przeczytasz w opisie zrzutki. Kliknij przycisk poniżej 🙂

Zapisz się na newsletter, by być na bieżąco o warsztatach i innych wydarzeniach, w których królować będzie słowiańska, se(n/k)sualność i łagodność dla siebie i swoich historii. Oczywiście, że wiedzieć będziesz wcześniej i będą bonusy dla zapisanych 🙂

Shopping Cart