Dziękuję, że zainteresowałaś/eś się sposobami pracy/sesjowania ze mną.


Od 2020 r. skoncentrowana jestem na kilkudniowych wydarzeniach organizowanych w Naturze, bądź cyklach spotkań w grupie zamkniętej. Podczas sesji i kręgów organizowanych na żywo korzystam z dyfuzora rozpylającego olejki roślinne wspierające naturalną odporność organizmu.


W chwili obecnej najlepszą formą pracy ze mną są:

Indywidualne sesje na żywo z ćwiczeniami TRE® lub z kamertonami terapeutycznymi według metody Muzykoterapii Dogłębnej Komórkowej

Cykle spotkań w grupach zamkniętych (ćwiczenia TRE®, joga/gimnastyka słowiańska kobiet)

Indywidualne sesje on-line (ćwiczenia TRE®, joga/gimnastyka słowiańska kobiet)

Warsztaty, gdzie można się intensywniej skoncentrować nad procesami zachodzącymi przy pracy z ciałem, duszą i emocjami. Na warsztatach, w zależności od celu i potrzeb grupy docelowej łączę poszczególne narzędzia rozwojowe. Tak między innymi postała autorska metoda transformacji poprzez taniec: konTREdance™.

Możemy wymienić się również doświadczeniami z praktykowania Transerfingu rzeczywistości, techniki uwalniania D. Hawkinsa, czy zażywania terapii roślinnych, jak np. krople Bacha.


UMÓW SIĘ NA SESJĘ: TELEFONICZNIE LUB E-MAILEM, ŚLEDŹ INFORMACJE NA FB.

 • 1:1 Coaching

  80.00 

  Aut rerum necessi autem aut officiis tatibus saepe.

  Duration : 40 MIN

 • Couple’s Guidance

  60.00 

  Officiis debitis aut rerum necessi tatibus saepe.

  Duration : 35 MIN

 • Discovery Session

  80.00 

  Lorem ipsum dolor sit amet, elit necessi tatibus saepe.

  Duration : 60 MIN

 • Kurs on-line „Sensulana” NA ŻYWO

  279.00 

  Kurs on-line „Sensulana” to nauka dbania o swoje ciało, emocje i swój psychiczny dobrostan. Nauka ta koncentruje się na rozpuszczaniu psychofizycznych mechanizmów obronnych swoją własną łagodnością i czułością przy wykorzystaniu pozycji z jogi (gimnastyki) słowiańskiej kobiet. Wspomniane mechanizmy obronne objawiają się na ogół sztywnością ciała, zwłaszcza obszaru miednicy i najczęściej mają swe źródło w trudnych, traumatycznych przeżyć.

  Wersja NA ŻYWO ONLINE jest do samodzielnego przerobienia, ale że wsparciem ekspertek. Spotkania grupowe. Najwięcej skorzystają z nich kobiety, które chcą wymienić się swoimi odczuciami z innymi.

Najczęściej Zadawane Pytania

Lista może być długa, ale sesje są przede wszystkim dla osób zestresowanych na co dzień, czy w/po pracy, np.: dla wysokowrażliwych (nadwydajnych mentalnie), w trakcie lub po terapii (zwłaszcza DDA/DDD), par starających się o dziecko, osób pracujących w służbach mundurowych, czy pragnących odczuć wewnętrzną harmonię i spokój, również doświadczających lekkich stanów depresyjnych, szukających odpowiedzi na pytanie „kim jestem?”.

Oprócz jogi (gimnastyki) słowiańskiej kobiet wszystkie pozostałe zajęcia są skierowane do każdej z płci, niezależnie od wieku, czy kondycji fizycznej. Ćwiczenia od strony fizycznej są dostosowywane do możliwości uczestniczących. Istnieją nieliczne przeciwskazania (szczegóły w opisie poszczególnych zajęć). Zaleca się również, by w pierwszej kolejności z zajęć skorzystali dorośli (przynajmniej jeden rodzic/opiekun) zanim rozpocznie się pracę z ich nieletnimi podopiecznymi.

Konsultacja
przy kawie/herbacie

Potrafię słuchać. Lubię pić kawę, a herbata  ziołowa też ma swoje walory. Umów się na konsultację: zadaj dodatkowe pytanie w formularzu („Additional Request?”) jesli tego potrzebujesz lub zaproś mnie do kawiarni, lub też umów się na telefon (pierwsze 20 minut masz ode mnie w prezencie).  

Shopping Cart